1. Jsme čerství

Každé ráno otevíráme dveře do světa šesti různým druhům kytic. To proto, že věříme, že jedině tak zajistíme jejich stoprocentní čerstvost a tu nejlepší kondici. Chceme totiž, aby vám doma vydržely co nejdéle krásné. Skladovky v e-shopu jednoduše nehledejte, naše kytky se u nás dlouho neohřejí. A tak to má být. 

 

2. Jsme rychlí

 

Nepracujeme s květinářstvími. Vážeme vlastníma rukama, doručujeme po vlastních nohou. Co víc, naši kurýři jsou neustále okolo, pracují bleskurychle a mají styl. Obdarované osobě do poslední chvilky neprozradí, jaké překvapení se k ní blíží. Je proto samozřejmost, že umíme garantovat, že vaši kytici doručíme po celé Praze maximálně do 90 minut. A k těm správným dveřím.

 

3. Jsme mobilní

Ať už vás ten pocit přepadne kdekoliv, jsme tu s vámi a jsme tu pro vás. Posílejte radost na pár kliků na mobilu, tabletu nebo počítači. Když se registrujete, budeme si navíc pamatovat nejen vás, ale i vaše oblíbené adresy. Žádné zbytečné otázky, žádné výmluvy. Jsme vám k dispozici denně od rána do večera na chatu, telefonu, mailu, Facebooku i Instagramu. Budeme se vám vždy snažit vyjít vstříc i se specifickými objednávkami. I kdyby trakaře padaly.

 

4. Máme styl

Znáte ten pocit, kdy s údivem porovnáváte fotku na webu s tím, co vám přišlo ke dveřím? Ten s námi nezažijete. To, co vám ukážeme před objednávkou, doopravdy a ve stejné podobě doručíme tam, kam si řeknete. Zbytečný vycpávkový plevel okolo? Ne. Počty a barvy, co nesedí? Nikdy. Nezahltíme vás nekonečným množstvím variant, stavíme na čistotě a kvalitě výběru.

Věříme, že každá z našich kytek je malé umělecké dílo, které vám umožní říct to beze slov. Za kvalitu každé krasavice, kterou odvážíme do světa, se proto osobně umíme zasadit a dáme za ni krk.