1. Jsme čerství

Co nemáme čerstvé, to u nás na stránkách nenajdete. Aktualizujeme naši nabídku každé ráno. Jedině tak zajistíme našim květinám stoprocentní kondici. Žádné předpřipravené kytice, které jsou čekáním unavené. Žádná květina není u nás déle než 3 dny. Vždy nejčerstvější a vždy přímo pro vás.

2. Jsme rychlí

Nepracujeme s květinářstvími. Vážeme vlastníma rukama, doručujeme po vlastních nohou. Co víc, naši kurýři jsou neustále okolo, pracují bleskurychle a mají styl. Obdarované osobě do poslední chvilky neprozradí, jaké překvapení se k ní blíží. Je proto samozřejmost, že umíme garantovat, že vaši kytici doručíme po celé Praze maximálně do 90 minut. A k těm správným dveřím. 

3. Máme styl

Znáte ten pocit, kdy s údivem porovnáváte fotku na webu s tím, co vám přišlo ke dveřím? Ten s námi nezažijete. To, co vám ukážeme před objednávkou, doopravdy a ve stejné podobě doručíme tam, kam si řeknete. Zbytečný vycpávkový plevel okolo? Ne. Počty a barvy, co nesedí? Nikdy. Nezahltíme vás nekonečným množstvím variant, stavíme na čistotě a kvalitě výběru. 

Víme, že důvěra není jen tak. Proto vám ještě před odesláním kytice zašleme fotografii výsledku naší práce. Za kvalitu dáme klidně krk.

4. U nás vždycky najdete důvod k radosti

Pro darování květin není třeba hledat důvody, stačí jen otevřít oči a začít si všímat maličkostí. My vám s rádi tím pomůžeme každý den. Jak? Čtěte!

 

 

S RADOSTÍ SPOLUPRACUJEME:

 

Forbes GIVELO Cafe Imperial GIVELO Notino GIVELO Pietro Filipi GIVELO
Quadrio GIVELO  Cosmopolitan GIVELO PragueStay GIVELO   SpaceFlow GIVELO