Jsme malý tým, který žije láskou ke květinám. O naše zákazníky se staráme, chceme, aby u nás našli vždy přesně to, co hledají. Spokojenost je u nás na prvním místě. Kytičky s láskou vážeme a rozváží je přímo naše floristky. I když jsme teprve na začátku, máme za sebou už stovky splněných přání. Občas děláme všichni všechno, jak už to u malých týmů bývá, ale zároveň každý z nás zapadá do skládačky svým dílem. Nejlepší důvod pro darování kytičky podle nás? "Jen tak".
 
Natallia:

Měla nápad, odvahu to zkusit a našla ty pravé šikovné lidi kolem sebe. A tak vzniklo Givelo. Jako majitelka dohlíží na vše - od výběru těch nejčerstvějších květin, přes úsměvy našich květinářek, až po perfektní doručení k zákazníkům.

Kristýna:

Když nám napíšete, nebo zavoláte, je právě ona na druhém konci. Vždy s úsměvem a 100% nasazením splnit vaše přání a vybrat tu nejkrásnější květinu. Dokáže zařídit zázraky. Máte speciální přání? Svěřte ho naší Kristýnce, udělá maximum.
Linda a Pavlína:

Naše květinářky, které pro vás vymýšlí ty nejkouzelnější kytice. Romantické i odvážné, pokaždé s láskou. Každý den do práce přináší nápady, z květinových trhů nové kytičky a nebojí se splnit i vaše konkrétní přání. Zkouší a zkouší - dokud nenajdou to pravé. Vás a vaše nejbližší spojíme bez ohledu na vzdálenost a umožníme vám vyjádřit city. A přitom všem věříme tomu, že i taková maličkost, jako je čerstvě uvázaná kytice do těch správných rukou, vám může přinést malé zázraky.


 

 

S RADOSTÍ SPOLUPRACUJEME:

 

Forbes GIVELO Cafe Imperial GIVELO Notino GIVELO Pietro Filipi GIVELO
Quadrio GIVELO  Cosmopolitan GIVELO PragueStay GIVELO   SpaceFlow GIVELO

 

 

Náš GIVELO gang se neustále rozrůstá a hledá k sobě floristy/floristky, kterým nechybí láska pro květiny, fantazie bez hranic a radost ze života. Jsi to ty?

Přidej se k nám!