Jsme malý tým, který žije láskou ke květinám. O naše zákazníky se staráme, chceme, aby u nás našli vždy přesně to, co hledají. I když jsme teprve na začátku, máme za sebou už stovky splněných přání. Občas děláme všichni všechno, jak už to u malých týmů bývá, ale zároveň každý z nás zapadá do skládačky svým dílem.Natallia

Natallia_Mickova4

 

Měla nápad, odvahu to zkusit a našla ty pravé šikovné lidi kolem sebe. A tak vzniklo Givelo. Jako majitelka dohlíží na vše - od výběru těch nejčerstvějších květin, přes úsměvy našich květinářek, až po perfektní doručení k zákazníkům.

 

Kristýna

IMG_1839

Když nám napíšete, nebo zavoláte, je právě ona na druhém konci. Vždy s úsměvem a 100% nasazením splnit vaše přání a vybrat tu nejkrásnější květinu. Dokáže zařídit zázraky. Máte speciální přání? Svěřte ho naší Kristýnce, udělá maximum.

 

Linda a Pavlína

IMG_1843    IMG_1787 (1)  

 

Naše květinářky, které pro vás vymýšlí ty nejkouzelnější kytice. Romantické i odvážné, pokaždé s láskou. Každý den do práce přináší nápady, z květinových trhů nové kytičky a nebojí se splnit i vaše konkrétní přání. Zkouší a zkouší - dokud nenajdou to pravé.

 Vás a vaše nejbližší spojíme bez ohledu na vzdálenost a umožníme vám vyjádřit city. A přitom všem věříme tomu, že i taková maličkost, jako je čerstvě uvázaná kytice do těch správných rukou, vám může přinést malé zázraky.