Co vás nejčastěji o GIVELO zajímá:

Co je GIVELO?
Jak to funguje?
Jaké služby nabízíte?
Jak doručujete? 
Kam doručujete?
Doručujete i mimo Prahu?
Je možné kytičku poslat poštou?
Kdo mi květinu doručí?
Můžu kytičku poslat anonymně?
Jak zaručíte čerstvost květin?
Jak zaručíte to pravé překvapení?
Jak zajistíte, že obdarovanou osobu zastihnete?
Co když obdarovanou osobu nezastihnete?
Nestíhám a potřebuji květiny expres, umíte?
Co když nebudeme spokojení s kvalitou květiny?
Nevím, jakou kytičku vybrat. Umíte mi poradit?
Jak se starat o doručené květiny?
Jak se starat o kytku v krabici/kelímku?
Jak dlouho kytice vydrží?
 S kytičkou budu cestovat po Praze v MHD, autem, vlakem atp. Vydrží?
Umíte udělat květinovou výzdobu svatby?
Umíte udělat květinovou výzdobu v restauraci/hotelu, nebo akce?
Chci s vámi navázat spolupráci. Jak na to?

 

 

Co je GIVELO?

Jsme květinářství, do kterého to nemáte nikdy daleko. Jsme totiž všude, kam si nás zavoláte, nebo nás pošlete. Květiny stačí objednat online a my je doručíme už do 90 minut po celé Praze. Přejeme si, aby darování květin nebylo jen upomínkou v kalendáři, ale radostí, překvapením a žážitkem. Chcete poznat, kdo za GIVELO stojí? Přečtěte si o nás více zde.

Jak to funguje?

Vyberte si u nás na webu perfektní květinu, zvolte její velikost a nejlepší čas pro její doručení. Nezapomeňte zatrhnout, zda se jedná o překvapení, neo ji povezeme vám do vlastní náruče. Ke květině můžete připojit i váš vzkaz, který za vás s láskou ručně přepíšeme na kartičku a přiložíme jej ke květině. Pak už jen zvolte druh platby a o zbytek se postaráme my. Nemusíte si dělat starosti, kytici vždy veze osobně naše floristka a ještě před jejím doručením vám pošleme fotografii pro kontrolu. Více o tom, jak doručujeme zde.

Jaké služby nabízíte?

Milujeme květiny a překvapení! Dokážeme doručit nádhernou kytici až ke dveřím. Ať už to bude pro někoho vám blízkého, nebo třeba pravidelně pro vás díky našemu předplatnému. Květinové překvapení a malé dárky dokážeme doručit už do 90 minut po celé Praze. S radostí připravíme květinovou výzdobu pro vaši restauraci, hotel, kancelář, nebo jedinečnou akci. Kdykoli můžeme vzít naše květiny, drátky a kleště a naučíme vás, jak na krásný květinový věneček. Workshop pro vás uspořádáme na míru na rozlučce se svobodou, nebo třeba u vás v kanceláři. 

Jak doručujete?

U nás to umíme už do 90 minut, nebo kdykoli během dne ve zvoleném intervalu.
Moc rádi vás osobně potkáme, a tak pokud máte cestu přes Jinonice, můžete se za námi v naší květinové dílně zastavit osobně a kytičku si tak vyzvednout bez poplatku za doručení.

Kam doručujete?

Po celé Praze. Pokud máme volnou kapacitu, umíme i okruh kolem Prahy. V tomto případě ale záleží na individuální domluvě. Napište nám a zkusíme to vymyslet.

Bydlím mimo Prahu, co s tím?

Nesmutněte! Plánujeme velké věci, ale bude to chtít ještě velký kus práce i času. Pokud se vám ale naše práce líbí, budeme mít radost, když nám budete fandit. Třeba na Facebooku, nebo Instagramu.

Je možné kytičku poslat poštou?

Je nám líto. Abychom zajistili tu nejlepší možnou čerstvost a kvalitu našich kytic, zakládáme si na našem osobním doručení. Vámi objednanou květinu tak nesvěřujeme ani kurýrovi, vždy je vozí naše floristky.

Kdo mi květinu doručí?

Kurýry používáme jen výjimečně. Ve většině případech používáme naše floristky, které ji osobně uváží, ale i doručí. Na kvalitě i péči si dáváme záležet.

Můžu kytičku poslat anonymně?

Rozhodně! Vaše tajemství je i našim tajemstvím.

Jak zaručíte čerstvost květin?

Co nemáme čerstvé, to u nás na stránkách nenajdete. Aktualizujeme naši nabídku každé ráno. Žádné předem připravené kytice, které jsou čekáním unavené. Žádná květina není u nás déle než 3 dny a pokud ano, posouváme ji do "Druhé šance", kde si ji můžete koupit za sníženou cenu, nebo ji vyhrát jen tak pro radost u nás na Instagramu.

 Jak zaručíte to pravé překvapení?

Je to jen na vás, zda prozradíme, od koho kytička je. Jste v utajení? Tak se můžete spolehnout, že to tak i zůstane.

Jak zajistíte, že obdarovanou osobu zastihnete?

30 minut před plánovaným doručením zavoláme na telefonní kontakt od vás, že vezeme překvapení. Pokud není právě teď na vámi zadané adrese, nevadí. Vynasnažíme se, abychom ji ve správný čas zastihli na správném místě. Ať už se potkáme před nákupním centrem, uprostřed náměstí, nebo na parkovišti. Poradíme si!

Co když obdarovanou osobu nezastihnete?

Nezvedá telefon? To se přeci stává, zachováme klid a poradíme si. Nejprve kontaktujeme vás, abychom ověřili, že jsou kontaktní údaje opravdu v pořádku. Pokud se i přesto nedaří, vybereme společně jiný termín pro doručení čerstvé květiny.

Nestíhám a potřebuji kytičku expres umíte?

Umíme! A stihneme to už za 90 minut od objednávky.

Co když nebudeme spokojeni s kvalitnou doručených květin?

To se nám nestává, ale náhoda nečeká za rohem. Napište nám, nebo zatelefonujte. Společně to vyřešíme. Garance spokojenosti u nás platí bez výjimek. Okamžitě je na cestě nová.

Nevím, jakou kytičku vybrat. Umíte mi poradit?

Občas prostě potřebujete poradit. Nestyďte se a zavolejte nám, nebo napište e-mail, či zprávu na našem Facebooku a Instagramu. Poradíme vám!

Chci vlastní kytičku, jak na to?

Umíme! Zvolte si na webu "Kytku podle svého gusta" a napište nám vše do poznámky. Vše pak společně odladíme přes telefon s naší Kristýnkou. Najdeme to pravé, o tom není pochyb.

Jak se starat o doručené květiny?

Každá kvěitnka je jiná a potřebuje to své. Proto ke každé kytici přidáváme návod, kde najdete všechny tipy, jak o ně pečovat. Doporučujeme květinovou kytici hned po převzetí zařezat a šup s ní do vody. Pokud od nás máte květinovou krabici, dolijte do ní trochu vody ihned po doručení a pak zhruba každý druhý den.

Jak dlouho kytice vydrží?

Vždy záleží na druhu květin a okolních podmínkách jako je třeba teplota vzduchu. Kytici umístěte na chladnějším místě a nevystavujte ji přímému sluníčku. Vázaná květina by měla dělat radost přibližně týden, květina doručená v krabici, nebo v kelímku bývá o kus odolnější. Stačí dolévat pravidelně vodu.

Jak se starat o kytku v krabici/kelímku?

Krabici i kelímek připravíme tak, aby byly kytičky ve vodě, ihned po doručení pak funguje jako běžná váza. Aby kytička vydržela co nejdéle, stačí zhruba každý druhý den do krabice/kelímku dolít trochou vody.

 S kytičkou budu cestovat po Praze v MHD, vlakem atp. Vydrží?

Řezané květiny vydrží bez vody šťastné zhruba 2 hodiny, nedá se to však říct s jistotou u všech druhů. Pokud máte v plánu delší cestu, doporučujeme sáhnout po květinové krabici, nebo kelímku. Květinka bude celou dobu hydratovaná a její balení ji ochrání před poškozením.

Umíte udělat květinovou výzdobu svatby?

Výzdobu svatebího stolu, nebo místa umíme, ale v tuto chvíli neděláme. S radostí ale připravíme krásnou květinu pro nevěstu, družičku i maminky. Napište nám a domluvíme se.

Umíte udělat květinovou výzdobu v restauraci/hotelu, nebo akce?

Umíme a s radostí to pro vás uděláme. Stačí napsat na radost@givelo.cz a domluvíme podrobnosti. Můžete si předtím prohlédnout naše portfolio zde.

Líbí se mi co děláte, chci s vámi navázat spolupráci.

Napište nám více o vás, nebo vaší nabídce na chcikvam@givelo.cz. Těšíme se!