Co o vás prozradí vaše oblíbená květina?

Říká se, že květina je klíčem k srdci každé ženy. Milujete růže, tulipány nebo máte raději orchidej či lilie? Jste romantička, dobrodruh, ve společnosti se cítíte jako ryba ve vodě nebo jste spíše samotářka? Zjistěte, co o vás může prozradit vaše oblíbená květina.

Celý článek

Jaké květiny jsou vhodné pro první školní den?

Začátek školního roku klepe na dveře a již za pár dní se rozběhnou školou povinní opět do lavic. Chcete překvapit paní učitelku a dobře ji naladit na nový školní rok? Překvapte ji květinou a my vám poradíme, jakou zvolit.

Celý článek

Jak se starat o květiny v  parném létu?

Léto je v plném proudu a k tomuto ročnímu období neodmyslitelně patří květiny, ať už se jedná o ty řezané nebo pokojové. Ale jakou péči potřebují během horkého počasí a jak jim můžeme prodloužit životnost? Máme pro vás několik rad.

Celý článek

Nejoblíbenější svatební kytice

Svatební sezóna je v plném proudu. Téměř pro každou nevěstu je svatební den tím nejdůležitějším v životě, a proto záleží na každém detailu. Jak vybrat správnou kombinaci květin tak, aby vše dokonale ladilo? Představte si, že procházíte rozkvetlou zahradou a máte neomezené možnosti. Jaké květiny byste zvolila? Podívejte se, které jsou aktuálně trendy a načerpejte inspiraci.

Celý článek

Mladá podnikatelka se rozhodla rozhýbat trh s květinami

V České republice není úplně běžné obdarovávat ženu květinou jen tak. Navíc častěji, než velí svátky a narozeniny. A právě to se snaží změnit nový eshop s vázanými květinami Givelo. Původem běloruská majitelka postavila koncept na zahraniční myšlence, že je zvykem věnovat ženě květinu jen tak pro radost.

Celý článek