kornout-lucniho-kviti

Začátek školního roku klepe na dveře a již za pár dní se rozběhnou školou povinní opět do lavic. Chcete překvapit paní učitelku a dobře ji naladit na nový školní rok? Překvapte ji květinou a my vám poradíme, jakou zvolit.

Není žádnou novinkou, že ženy milují květiny a také je velmi rády dostávají. Pro první školní den není třeba volit velké kytice, ale radost paní učitelce jistě udělá i skromnější květina.

slunecnic-v-krabici

„K obdarování paní učitelky při prvním školním dni jsou vhodné především květiny, které jsou sezonní a připomínají babí léto. Zkuste letos na začátek roku zvolit místo růží například kytici z lučního kvítí nebo slunečnice,“ doporučuje Natallia Mičková z e-shopu s květinami Givelo.cz.

Ideální volbou tak může být i trs kopretin, které doplníme o žluté kraspédie. Tyto žluté krásky navíc můžeme obdivovat i usušené a udělají radost ještě dlouho poté. Tuto kombinaci můžeme doplnit navíc modrými astrami, které mezi kvítím krásně vyniknou.

Paní učitelku rozhodně neurazíme ani slunečnicí. Tato květina značí v květomluvě poklonu a to se jistě před náročným školním rokem hodí. Že vám přijde hloupé dávat samotnou slunečnici? Zkuste zvolit kombinaci s lučním kvítím v dárkové krabici. Na tuto květinu paní učitelka rozhodně nezapomene. Tuto krásnou květinu seženete v květinářství Givelo.cz a po Praze vám ji dovezou i do 90 minut zdarma. Takže třeba rovnou před školu!

A jaké kytičky věnovat paní učitelce? Třeba menší kytičku z edice "jen tak" nebo rovnou kytičku za celou třídu!

 

kytice pro učitelku květina pro učitelku

Koupit

Koupit