Natallia_Mickova2

V České republice není úplně běžné obdarovávat ženu květinou "jen tak". Navíc častěji, než velí svátky a narozeniny. A právě to se snaží změnit eshop s vázanými květinami GIVELO. Původem běloruská majitelka postavila koncept na zahraniční myšlence, že je zvykem věnovat ženě květinu "jen tak" pro radost.

 

"GIVELO oslavilo rok! Je to neuvěřitelné, jak rychle to letí. Vidím to jako dnes, když jsme s radostí vázali první kytičku, opatrně ji nesli do auta a celí napnutí zazvonili na první zvonek.

A víte, co je na tom celém nejhezčí? Ty pocity zůstaly. S každou další kytičkou je prožíváme znovu. A je to lepší a lepší.” Natallia, zakladatelka GIVELO

 

A co za tím vším stálo?

Naše Natallia pochází z Běloruska, kde je darování květin mnohem běžnější, než je tomu tady v Česku. Často se tam darují květiny "jen tak", bez důvodu. Není to jen součást narozenin, nebo jiných výročí, ale opravdu každodenního života. A to je přeci skvělé, ne?

A právě to je naše dlouhodobá výzva, náš cíl. Aby se pro darování květiny přestaly hledat důvody.

 Natallia_Mickova4 

A proč tomu věříme?

Samy milujeme květiny! Milujeme obdarovávat naše blízké a samozřejmě milujeme, když nám je někdo daruje. Znamená to totiž, že vás má někdo rád, že na vás někdo myslí a že pro vás chce udělat něco krásného. Dává si záležet. 

 

GIVELO je naše srdeční záležitost. Od doby, kdy stála Natálka na startovní čáře sama uběhlo spoustu času a stejně jako se rozrůstá náš tým, roste i naše radost z této krásné práce. A nikdy u nás není nuda!

 

S radostí pro vás připravujeme ty nejkrásnější květinky, vybíráme u dodavatelů jen ty nejvybranější a nejčerstvější květy a píšeme za vás ty nejtajnější vzkazy. Záleží nám na tom, aby vše bylo perfektní. Právě proto u nás kytičky doručují přímo floristky, které je předtím uvážou. Kurýry používáme vyjímečně. Vaše spokojenost za to stojí a je nám ctí, že jste si vybrali nás.

 

Děkujeme, že jste u toho s námi a že nám fandíte. Už teď se nemůžeme dočkat, až vám postupně odhalíme vše, co pro vás letos chystáme. A není toho vůbec málo!

  

Vaše #giveloholky

 

Nejzamilovanější kytička z nové kolekce Natallie? Originální v luxusní krabičce. Pošlete ji jako překvapení!

 

krabička plná hortenzií

Koupit