Říká se, že květina je klíčem k srdci každé ženy. Milujete růže, tulipány nebo máte raději orchidej či lilie? Jste romantička, dobrodruh, ve společnosti se cítíte jako ryba ve vodě nebo jste spíše samotářka? Zjistěte, co o vás může prozradit vaše oblíbená květina.

givelo

“Každá žena miluje, když jí partner dodává pocit výjimečnosti. Zejména, když je to květina darovaná jen tak bez důvodu. Často se nám stává, že si zákazníci přejí uvázat květiny tak, aby podtrhly charakter adresátky. I z toho důvodu nabízíme kytice na míru, přestože jsme internetový obchod,” říká Natallia Mičková, zakladatelka e-shopu Givelo, který se zaměřuje na rozvoz květin té nejvyšší kvality.

Marně byste hledali ženu, kterou květina nepotěší. Stejně jako existuje široká paleta květin, existuje i pestré spektrum lidského charakteru. Odpovídá ten váš vaší oblíbené květině?

Růže
Většina lidí spojuje růži s láskou a vášní, a proto se líbí romantikům. Pokud jste milovnicí růží, býváte zpravidla konvenční a trošku staromódní. Oslňujete půvabem a ráda se obklopujete luxusem. Jen pozor - i ta nejkrásnější růže má své trny.

Tulipán
Milovnice tulipánů život baví. Jste přátelská a společenská. Váš šatník i životní zkušenosti mají tolik variant jako barevná paleta tulipánů. Jste chameleon, který má rád změnu a není snadné vás prohlédnout, protože občas klamete tělem.

Mečík
Pokud je to květina vašeho srdce, tak jste možná stejně temperamentní jako mečík ve svém kvetení. Nejste žádná zvadlá květinka, kterou je potřeba probouzet k životu. Je vás všude plno a součástí vašeho životního stylu je dobrodružství.

Lilie
Lilie je vznosná a majestátní květina. Možná i vy tak vypadáte. Je pravděpodobné, že vás příroda obdařila dlouhýma nohama, nebo alespoň milujte vysoké podpatky. Jste neuvěřitelně soběstačná a nezávislá ve vztazích.

Orchidej
Milovnice orchidejí jsou elegantní, rafinované a originální. I přes to, že ráda nezávazně klábosíte, často se choulíte do vlastní ulity a je těžké dostat se vám pod kůži. Vyhledáváte luxus a jedinečnost. Nezabýváte se povrchností a díky své vysoké inteligenci a silným argumentům se nikdy nestydíte prosazovat své názory.

slunecnic-v-krabici

Slunečnice
Slunečnice je nebojácná květina, která má ve svém názvu slunce a to samé platí i pro vás - vaše přítomnost dokáže rozsvítit celý prostor. Ve společnosti se těšíte velké oblibě. Překypujete pochopením a ochotou pomoci, a proto se s vámi vaše okolí cítí dobře a uvolněně. Jste velmi vitální, ale také hodně přímá a okliky jsou vám cizí, což může některé lidi dráždit. Vaše energie vám však pomáhá překážky překonat.

Frézie
Omamné vůni frézií podléhají ženy náladové a nestále. Pokud jste milovnicí této květiny, zpravidla se ráda chlubíte spoustou přátel, ale ve skutečnosti jde jen o povrchní vztahy. Svému vzhledu věnujete mimořádnou péči - módní trendy, nakupování - to je pro vás to pravé ořechové. Pokud ale cítíte nespravedlnost, umíte se ozvat. V milostném životě býváte obletována, ale své štěstí si neumíte udržet. Jste jako krásný motýl, který přelétá z květu na květ.

 

 

 

 

Našli jste svou oblíbenou květinu? Nechte si ji dovézt až do náruče kamkoliv po Praze i do 90 minut.

 


kytice z růží a frézií
kytice jen tak pro ženu 

Koupit

Koupit